Blogger NanoPres Magazin Teması İndir

 • Tam Duyarlı Tasarım 
 • Tamamen SEO Optimize Edilmiş 
 • Mobil Dostu Tasarım 
 • Yeni – Hava widgeti
 • Destek Youtube küçük resmi
 • Gelişmiş Arama Motoru Optimizasyonu
 • Küçük resim resmini otomatik olarak yeniden boyutlandır
 • Sekmeli Menü
 • İyi Çevrimiçi Belgeler
 • Rasgele yayınlar
 • Son Yorumlar
 • Dişli Yorum
 • Çoklu yorum sistemi
 • Etiketle Son Gönderi
 • İlgili mesaj destek
 • Reklam Hazır
 • Oto Yazar Resmi
 • Bülten Aboneliği
 • Özel Hata 404 Sayfası
 • Blogger haber şablonları
 • Büyük tarayıcılarla (IE8 +, Mozilla, Chrome, Safari) uyumlu
 • Profesyonel yönetici düzeni, blog düzeniyle kolay çalışmanıza yardımcı olur.

DEMOÜCRETSİZ İNDİR

Blogger Top Magazine Teması

Gazete, dergi , zaman çizelgesi, blog yazarları, gezginler, spor, yiyecek veya spor severler için dahi trend müşterisi olan önemli bir şey , sıcak bilgi, etkinlikler , paylaşmak için çok özel, dekoratif ve güzel bir dizayn blog yazarı tarzı blog yazıcısı şablondur Hikayelerini veya gündelik yaşamlarını bizzat blog internet sitelerinde canlandırabilirsiniz. Çok dekoratif bir dizayn yaptık ve özelleştirmek çok pratik. Kuvvetli ve kuvvetli bir tema paneli seçeneğine sahiptir.

DemoİNDİR

Blogger Renovate Teması İndir

Renovate, süper , en berbat dergilerin açtığı internet siteleri benzeri içeriğinizi kutudan sunmaya hazırlıklı süper tek bilişim bloglama şablonudur. Renovate, en gelişmiş SEO özellikli blog yazar şablonlarından biridir. Bu şablonu oluştururken, HTML5 ve Css3 benzeri en nihai teknolojiler üst kısmına kurulmuştur; bunu güzelleştirmek mahaline performansı üstünde çalışmak zorunda olduğumuzu unutmamak gerekir. Renovate çabuk yükleniyor ve cevap veriyor, SERP’yi ek olarak üst sıraya koymanıza destekçi olacak bu temaya seo ayarları tek sürü ilave ettik . Bu temanın her öğesi sıkı derlenmiş ve sitenizi prof tek İnternet sitesi haline getiriyor ve içeriğinize en üst seviyede maruz kaldınız.

ÖZELLİKLER

Duyarlı 
SEO Dostu
Mobil Dostu
Özel 404 Sayfası
Hızlı Yükleniyor
Reklam Hazır
Düzen Yerleşimi
Basit Tasarım
Aşağıya doğru açılan menü
Öne Çıkan Resimler
Sosyal Paylaşım
Font Awesome
HTML5 ve CSS3
Tarayıcı Uyumluluğu

DemoİNDİR

Blogger Viewer Magazin Teması Ücretsiz İndir

Süper blogger magazin teması.Oyun,magazin, bilişim ya da gezi konulu blogunuz varsa viewer tam size yönelik bir dizayn .Full responsive görünüm, seo ve adsense uygun bu tema ile ziyaretçileriniz sitenizi terk etmeden birden bir sürü konuyu ziyaret edecektir.

Tema Özellikleri

Responsive Tasarım

Tema bütün mobil cihazlarınızla uygun bir görünüme sahip.Bu size mobil ziyaretçilerinizin sitenizde rahatça dolaşmasını ve adsense gelirlerinizin artışını sağlayacaktır.

Adsense Uyumlu

Tema en bir sürü tıklanma imkanı sunan 728*90 ve 336*280 boyutlarındaki reklam yerleşimini size sunuyor.Siz yalnızca bizzat kodlarınızı yerleştireceksiniz öylesine .

Çift yorum sistemi

Tema blogger ve facebook yorum sistemini ziyaretçilerinizin kullanmasına müsaade veriyor. İçerik sonlarında ziyaretçileriniz hangi hesapla yorum inşa etmek isterlerse onu seçebiliyor.

Etikete ilişkili en son yazılar, otomotik boyutlandırılan fotoğrafları aynı yazılar benzeri öbür nitelikleri durumda olan blogger magazin teması tasarımını kullanacaksınız.

Demo İNDİR

Steam Koleksiyon Kartı Toplama Programı

S.S.S

S : Idle Master çalışırken oyuna girebilir miyim?
C : Evet olası şayet kart düşürme sürenizi uzatacaktır. Oyun oynarken Idle Master’dan çıkmak en mantıklısı.

S : Ban yeme şansım var mı?
C : Hayır. Nedeni Ise Idle Master yasadışı tek yazılım değildir. Yalnızca sizi oyunda benzeri gösteriyor. Oyundayken de kart düşürmek sizin en naturel hakkınız.

S : Yazılım çalışıyor şayet halen kart düşmedi!
C : Uslu ol kutlu. Steam’in yepyeni geriye geri iade sistemi amacıyla Steam tek takım şeyleri değiştirdi. Çoğalış oyundan kart düşürmek amaçlı asgari 2 saat oynama devam eden olmalı. Yabancı Bir Deyişle hiç oynamadığın tek oyunu asgari 2.30 saatte bitirebilir.

S : Güvenebilir miyim ki ben bunun için bilemedim hemen…
C : Güvenebilirsin kardeşim. Şu Şekilde ki şayet buraya tıklarsan programın kaynak kodlarını görebilirsin.

Kurulum 

 • Buraya tıklayarak sitesinden download ya da buraya tıklayarak doğruca, siteye gitmeden download.
 • Setup.exe dosyasına tıkla. 
 • Microsoft’un tek tıkla kurulum özelliğini kullanıyor. Yabancı Bir Deyişle kaygı faktör gerekli olan tek şey yok. Bekle, indirsin ve kursun. 
 • Program otomatik olarak indirip kurunca masaüstüne tek kısayol geliyor olacak. Ona tıkla ve aşağıdaki Kullanım talimatlarına bak. 

Kullanım 

 • Programı aç. 
 • Steam’i aç. 
 • Yeşil yazının altındaki makalede tek link var mavi yazıyla. “Sign in” halinde. Ona tıkla. 
 • Gelen pencereden Steam’e giriş yap. Şayet mail doğrulaması isterse doğrulamanı yap. 
 • Buraya civarı. Yazılım otomatik olarak başlayacaktır. Şayet tek kaç küçük ipucu istersen aşağıdaki İpucu talimatlarına bak. 

İpucu 

“File > Settings” inşa ederek ayarlar sayfasına gelin. “Idling Order” bölümünden ikinciyi seçin. Bu programın önceliği en pahalı kartları olan oyunlara vermesini temin edecek.
Yukarıdakilerin aynısını yap. Ancak bu kez ikinciyi değil üçüncüyü seç. Bu programın en pek kart düşürme hakkına sahip oyunlara öncelik vermesini temin edecek.
CS:GO, Team Fortress 2, Dota 2 benzeri VAC bzaman’ı olan oyunlar geldiğinde “Game > Blacklist Current Game” diyip karalisteye alın. VAC ya da yabancı tek ban yiyen yok şayet tekrardan de siz eşeği dayanıklı kazığa bağlayın.
Son olarak “Help” bölümüne gelin ve “About” butonuna tıklayın.

Blogger Cname Kaydını Tekrar Bulma Ögrenme

İlk olarak google webmaster‘e giriyoruz.

 • Web sitemizin yanındaki  kullanıcı ekle veya kaldıra basıyoruz.
 • Sahip doğrulama sayfasına tıklıyoruz.
 • Doğrulama ayrıntıları diyoruz.

 • DNS CNAME kaydı ayrıntılara basıyoruz

 • Cnameler ayrıntının altında çıkacaktır.Sitenize girebilirsiniz.

Andrew Mango Atatürk Pdf İndir

Andrew Mango Atatürk

Tarihi öğrenmenin bir karayolu da biyografilerdir. Ülkesini 20. asırdan 21. yüzyıla taşıyan belki de tek liderin, Atatürk’ün biyografisi , Avrupa tarihinde uzunca yıllara dayanan büyük bir boşluğu dolduruyor. İstanbul doğum yapmış İngiliz yazar Andrew Mango, tahmini 5 yıl süren özenli bir iş sonucunda , Türkleri tanımanın ve Atatürk’ün Türkler için taşıdığı içsel değeri bilmenin avantajıyla, son derece objektif ve geniş bir denetim meydana koymuş. Eseri değerli kılan bir yabancı özellik de çok sayıda Türkçe kaynağa ulaşılarak soruşturmanın desteklenmiş olması. Yazar, kitabı yazmadan öncesinde Atatürk ile ilgili anında hemen bütün vesikalari tek tek okuduğunu ve dokümanını bulamadığı hiçbir şeyi yazmadığını özellikle bildiriyor . İngilizce’den yapılmış olan çeviride bu kaynakların anlatılan özgün baskıları bulunarak alıntılar yapılmıştır. Mango, Osmanlı İmparatorluğunun yıkılışından Atatürk’ün ölümüne civarı , bütün tarihi olayların bulunduğu bir sahnenin içerisinde okuyucuya Atatürk’ü, her şeyden öncesinde ülkesini düşünen ‘işkolik’ bir lider olmaktan diğer , insan olarak tanıtıyor. Hırsları, zaafları, karizması, kadınlara düşkünlüğü, maçoluğu, dostlukları, nefretleri, iyilikleri, kıskançlıkları ile bir insan. Profesyonel . Geoffrey Lewis onun için , “Atatürk tek bir insanın neler yapabileceğini gösteren 20. yüzyılın harika lideri ,” diyor. Evet, O, kitleleri sürükleyen, insanları kenetleyen politik bir lider . Şayet sonuçta bizim benzeri insan. Andrew Mango’nun bu harika kitabı bize, Atatürk’ü işte bu yönüyle bir kez ek olarak , şayet bu kez ek olarak güzel bir sıcaklıkla sevdiriyor.

Kitabı indir

Charles Darwin Seksüel Seçme Pdf İndir

Charles Darwin Seksüel Seçme

Seksüel Seçme kitabında Darwin, naturel seleksiyondan farklı olarak, üremenin türlerin oluşumu ve değişimi üzerine etkilerini incelemektedir. Cinsiyetler arası farklar, bu farkların ve ortak karakterlerin yaşamın hangi dönemlerinde ortaya çıktığı, bunlara nelerin sebep olabileceğini örneklerle konu alıyor. Ek olarak antropolojik gözlemlere de yer verilmiş olan bu eserde, farklı kültürlerde beğenilerin de nasıl değiştiği gösteriliyor.

Kölemiz yaptığımız hayvanları, eşitimiz olarak değerlendirmek, hoşumuza gitmiyor.


                                                            -Charles Darwin

KİTABI İNDİR

Charles Darwin İnsanın Türeyişi Pdf İndir

Charles Darwin İnsanın Türeyişi
İ nsanın Türeyişi, Charles Darwin’in ilk defa 1871 senesinde basılan evrim kuramı hakkında kitabıdır. Kitap Darwin’in, 1859’da gösterilen Türlerin Kökeni’nden sonra insanın evrimi kuramını mevzu edinen ikinci kapsamlı eseridir. Kitapta bir tür olarak insan, doğrusu insanın bedensel ve zihinsel bakımdan öbür hayvanlarla evrimsel ilişkileri incelenmektedir. 
Bu yapıtın başlıca ereği, birincisi, tüm öbür türler gibi insanoğlunun da kendinden önce yaşamış bir biçimden türeyip türemediğini; ikincisi, insanın gelişim yolunu; üçüncüsü, insan ırkları arasındaki farkların önemini incelemektedir. 

Ne olursa olsun, insanın, atalarının izini bir damga gibi taşıdığını kabul etmemiz gerekmektedir.


                                                                  -Charles Darwin

KİTABI İNDİR

Charles Darwin Türlerin Kökeni Pdf İndir

Türlerin Kökeni’nin yayınevimizden çıkan ilk basımı (2009), bununla beraber dinselliği siyasetin aracı kılmış bir hükümet zamanında gerçekleşti. Darwin’in doğumunun 200’üncü, Türlerin Kökeni’nin yayınlanmasının da 150. senesinde Türkiye, insan olmanın vazgeçilemez koşulu olan özgürlükleri, demokratik yaşamı, insan haklarını, yoksulluğu ve cehaleti tartışıyor. Türlerin Kökeni ve Darwin’le ilgili yıldönümleri olmasaydı bile, bugün Türkiye’de bu kitabın yayınlanmasını gerektiren koşullar vardır. Kısa tarihçesinde görüldüğü gibi, onun yeni basımları, bir işaret fişeği gibi anlamlıdır. Ya Türlerin Kökeni yaşananlar dolayısıyla gündemdedir, veya onun ortaya çıkışı, koşulların değişmekte olduğunun işaretidir.

İnsan; kıllı, kuyruklu, dört ayaklı olan ve ağaçlarda yaşayan (arboreal) bir türden evrimleşmiştir.

                                                                 -Charles Darwin
  KİTABI İNDİR